Možných Výdělků

Přivydělejte Si

Sdílení vašich názorů přes internetové dotazníky a testování výrobků je skvělým způsobem, jak si přivydělat nebo doplnit svůj příjem, ale jako první přiznáváme, že z toho nezbohatnete. Pokud se tomu budete trochu věnovat každý den, můžete si vydělat až 9300 Kč* měsíčně.

A kolik si vyděláte závisí na řadě okolností, například na tom, kolik času jste ochotni tomu věnovat, dále na vašem věku a pohlaví, a váš výdělek ovlivňují i demografické údaje či dostupnost práce od jednotlivých společností zabývajících se průzkumy.

Spoustu dotazníků mužete snadno vyplnit do 20 minut. Společnosti zabývající se průzkumy vám budou nabízet 30 Kč* za dotazník, ale někdy se částka může vyšplhat i na 160 Kč* či více, v závislosti na délce dotazníku a požadované činnosti.

Abyste si vydělali 9300 Kč* měsíčně, museli byste každý den vyplnit 10 dotazníků, které v průměru nabízejí 30 Kč* na dotazník (na základě průměrných 20 minut na dotazník se to rovná něco málo přes 3 hodiny práce denně). Je zřejmé, že pokud budete pozváni k vyplnění dotazníku, za který dostanete vyšší částku, budete moci vyplnit méně dotazníků. Můžete se například přidat k 5 různým společnostem zabývajících se průzkumy a vyplnit 2 dotazníky pro každou společnost denně nebo 10 dotazníků denně pro 2 různé společnosti, volba je na vás.

Maximalizujte Své Zisky

Důrazně doporučujeme, abyste se registrovali k co největšímu počtu námi doporučených společností zabývajících se průzkumem. Tak maximalizujete své možné výdělky a zvýšíte šance na štědře placené nabídky dotazníků. Kromě toho se jedná o skvělý způsob, jak si zajistit nabídku dotazníků právě tehdy, když je chcete vyplňovat.

Abyste mohli začít vydělávat až 9300 Kč* měsíčně, stačí se zdarma registrovat.

*Na základě možných výdělků. Liší se podle demografie panelistů, z osoby na osobu a z dotazníku na dotazník. Registrováním souhlasíte se zasíláním oznámení o vašem účtu a zároveň přijímáte naše pravidla a podmínky i zásady ochrany osobních údajů