MOŽNÉ VÝDĚLKY

 

Sdílením svých názorů skrze online průzkumy, tajné nakupování a testování produktů, si můžete skvělým způsobem přivydělat pár korun nebo doplnit svůj příjem. Nezaručujeme, že se stanete bohatými, ale pokud se každý den budete věnovat doplňování dotazníků, tak můžete vydělat až 8 600 Kč za měsíc.

To, kolik peněz vyděláte, závisí na spoustě faktorů, mezi které patří;

• Kolik času se rozhodnete tomu věnovat; jde o Vaši volbu; můžete tím strávit co nejméně nebo co nejvíce času.
• Demografické údaje, jako jsou; váš věk, pohlaví a oblast.
• Dostupnost průzkumů z jednotlivých průzkumných agentur a délka průzkumu.

Spoustu dotazníků lze snadno dokončit během méně než 20 minut. Společnosti na průzkum trhu obvykle průměrně platí 28 Kč za průzkum, ale někdy nabízejí až 285 Kč či více, záleží na délce průzkumu. Abyste si vydělali 8 600 Kč za měsíc nebo 2 150 Kč za týden, musíte každý den vyplnit 10 dotazníků, za něž se průměrně získá 28 Kč. Samozřejmě, pokud budete vyzváni k vyplnění průzkumu, který platí až 285 Kč, stačí jich vyplnit méně. Abyste si vydělali 570 Kč za hodinu, buď budete muset vyplnit 20 krátkých 3minutových dotazníků, které je odměna 28 Kč za dotazník, dokončit 20minutové průzkumy, kde obdržíte 190 Kč za dotazník nebo vyplnit dva 30minutové průzkumy, kde obdržíte 285 Kč za dotazník. Pokud se přidáte k co nejvíce společnostem na průzkum trhu, pak Vám budou zaslány různé průzkumy, kde se bude délka a čas vyplnění lišit, takže si můžete vybrat.

 

MAXIMALIZACE VAŠEHO VÝDĚLKU

Při registraci na naši webovou stránku (která je zdarma), Vám velice doporučujeme, abyste si vybrali co nejvíce společností na průzkum trhu, protože máme přímý kontakt s nejlépe placenými průzkumy na trhu. Díky tomu budete schopni maximalizovat svoje potenciální zisky a zvýšíte své šance na to, aby Vám byli nabídnuty lépe placené průzkumy.

Na co ještě čekáte? Zaregistrujte se zdarma a začněte vydělávat již dnes!